בניית קורסים מותאמים לצרכי הלקוח ומסלולי הכשרה וקריירה בניהול פרויקטים

חברת Leadera מתמחה בפיתוח תוכניות הדרכה וקורסי ניהול פרוייקטים מותאמים אישית לצרכי הארגון, בדגש על הענקת כלים לניהול פרויקטים תוך תרגול והתנסות חווייתית למשתתפים.

כל הדרכה נבנית בשיתוף פעולה הדוק עם הארגון, באמצעות אבחון הצרכים ופיתוח תכנית הנותנת מענה על צרכים אלו. בהדרכות המשתתפים זוכים לתשתית ידע רחבה בניהול פרויקטים, כלים ומיומנויות לניהול פרויקטים, הלכה למעשה.

בין הקורסים שאנו מעבירים ניתן למצוא:

 • קורס יסודות בניהול פרויקטים (כלים ומתודולוגיה)
 • ניהול פרויקטים למי שאינו מנהל פרויקטים
 • משרד ניהול הפרויקטים (PMO)
 • ניהול סיכונים והזדמנויות בפרויקטים
 • ניהול פורטפוליו ברמת הארגון
 • ניהול פרויקטים למנהלים של מנהלי פרויקטים
 • ועוד...

בנוסף, עבור לקוחות המעוניינים בתהליכי הסמכה פנים-ארגוניים, Leadera מסייעת בפיתוח תכניות הכשרה עבור מנהלי פרויקטים ברמות ידע שונות, בניית לומדות ומבחני הסמכה פנימיים והבניית מסלולי קריירה למנהלי פרויקטים.

מה כולל הפתרון?

ניתוח שיטות עבודה ואבחון צורכי הארגון

קבלת החלטה מושכלת על תכני ההדרכה וקביעת הסילבוס ללימודי ניהול פרויקטים

בחירת פרויקטים מחיי העבודה של הארגון לשם תרגולם במהלך הקורס

בניית מערכי השיעור בהתאמה אישית

העברת הקורס ותכנית ההכשרה לגורמים הרלוונטיים

 

חומרי הקורס נשענים על מתודולוגיות בינלאומיות מוכרות, משלבים בין חומר תיאורטי לתרגול מעשי, דיונים אינטראקטיביים ודוגמאות. כמו כן, ההדרכה מעניקה כלים פרקטיים באמצעות תרגילים והתנסויות.

 


למי מתאים הפתרון?

לארגונים בהם הסמנכ"לים רוצים להשיג יתרון תחרותי

לארגונים בהם מחלקת משאבי-אנוש והדרכה רוצה לטפח ולשמר עובדים בתחום ניהול הפרויקטים

לארגונים בהם משרד ניהול הפרויקטים (PMO) רוצה לנהל פרויקטים ביעילות ונצילות מרבית

לארגונים בהם מנהלי הפרויקטים רוצים לעמוד ביעדים שהוגדרו

למידע נוסף, השאירו פרטים עכשיו בטופס המופיע מטה ונחזור אליכם בהקדם:

אודות Leadera

חברת Leadera הינה חברת ייעוץ והדרכה המובילה חברות וארגונים למצוינות בתהליך ניהול הפרויקטים. לחברה צוות יועצים מנוסה במגוון סוגי פרויקטים ותעשיות המקפיד על יצירת פתרונות מותאמים אישית לצרכי הארגון.

בראש החברה עומדת גלית יסקרביץ-טיץ (PMP) – מומחית בניהול פרויקטים, בעלת ניסיון של אלפי שעות ייעוץ והדרכה לחברות מקומיות ובינלאומיות. גלית היא מוסמכת PMP, בעלת MBA ותעודת מנהלת פרויקטים מוסמכת מאוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון, מכהנת כסגנית-נשיא בעמותת מנהלי הפרויקטים בישראל (PMI) ומרצה מן החוץ במכון הטכנולוגי חולון.

בין הארגונים בהם העברנו הדרכות וקורסי ניהול פרויקטים – דלתא, מוטורולה, משרד הבריאות, BMS, בנק לאומי ועוד...

שאלות נפוצות

כיצד מייצרים קורס ניהול פרוייקטים אפקטיבי?

על מנת לייצר הדרכה וקורס אפקטיביים, אנו שמים דגש על הקניית כלים פשוטים וישימים בניהול פרויקטים. בנוסף, אנו מתרגלים שימוש בכלים אלו במהלך הקורס על-מנת להבטיח הבנה והפנמה של אופן השימוש בכלים אלו. בזכות תרגול על פרויקטים פעילים מחיי העבודה של הארגון, אנו מחברים את המשתתפים לתהליך ומבטיחים שהחומר הנלמד יהיה רלוונטי אליהם ויעזור להם להפיק תוצרים לשימוש מיידי.

יחד עם זאת, ועל מנת להבטיח שימוש בכלים באופן מוגבר ולאורך זמן, אנו ממליצים ללקוחותינו לייצר תהליכי עבודה קבועים ומחייבים בארגון בנוסף לקיום הקורס.

האם קורס יכול לכלול משתתפים מגוונים?

כן, קורס לניהול פרויקטים יכול לכלול מגוון בעלי ענין בניהול פרויקטים בארגון, מתפקידים שונים, מחלקות שונות, וניסיון מגוון בתחום. חלק מתהליך הכנת ההדרכה מתיחס להיכרות עם משתתפי הקורס הפוטנציאליים והתאמת תכני ההדרכה אליהם תוך הבנת המכנה המשותף לכולם.

בחברתנו מנהלים פרויקטים בחטיבות שונות, כיצד אתם נערכים לכך?

בזכות בניית ההדרכות בהתאמה אישית לצרכי הארגון והלקוחות הפנים-ארגוניים השונים, אנו מבטיחים רלוונטיות למשתתפים ועמידה במטרות שהוגדרו.

לחברת Leadera רקורד מוכח במתן מענה לסוגים מגוונים של פרויקטים כגון פרויקט פיתוח מוצר, פרויקטי מערכות מידע, פרויקטי שיווק, פרויקטי מחקר, פרויקטי הנדסה ועוד...

כיצד מבטיחים מצוינות בניהול פרויקטים בארגון לאורך זמן?

השגת מצוינות בניהול פרויקטים הינה תהליך למידה ועבודה מתמשך, הדורש גם פיתוח של תהליכים ותשתיות ארגוניות מתאימות (כגון בניית מתודולוגיה) וגם פיתוח והשקעה באנשים הרלבנטיים בארגון (כגון קורסים). מעטפת פתרונות המתיחסים גם לתהליכים וגם לאנשים תאפשר מצוינות בניהול פרויקטים לאורך זמן ותבטיח שיפור מתמיד והשגת תוצאות עיסקיות נדרשות.

לקוחות ממליצים עלינו

 • עדי שגב-ירוני, משאבי אנוש, Omrix

  גלית העבירה סדנה בניהול פרויקטים למחלקת ההנדסה שלנו. במהלך העבודה גלית הציגה מקצועיות, אחריות, ארגון וגמישות לבצע שינויים בהתאם לצרכים שלנו. אני ממליצה בחום על העבודה עם גלית ומשוכנעת כי נעבוד יחד שוב בעתיד

 • חזקיה צורי, שותף במיקדו ייעוץ וניהול בע"מ, לשעבר סמנכ"ל תפעול בחברת D-Medical

  גלית ידעה במיומנות להבין את צרכיי הארגון ולבנות הדרכה מותאמת ותפורה על-פי צרכים אלו. היא השכילה לנווט את הקורס להעברת חומר לימודי ודיונים מפרים תוך שימוש ביחסי-אנוש מעולים ויכולות בינאישיות נוספות. החשוב מכל, ההדרכה הייתה אפקטיבית ושינתה את שיטות העבודה של מנהלי הפרויקטים שבאחריותי במיידי...

למידע נוסף, השאירו פרטים עכשיו בטופס המופיע מטה ונחזור אליכם בהקדם:

הפתרונות הנוספים שלנו